Aktuality

Kartonové obaly a krabice všech konstrukcí dle katalogu FEFCO

FEFCO katalog je mezinárodně uznávaný systém pro design kartonových obalů a krabic. Obsahuje návrhy nejběžnějších typů krabic s přiřazeným kódovým číslem pro každý design, což usnadňuje komunikaci v papírenském průmyslu. 

23.04.2024 celý článek

Euroboxy a jejich využití?

Euroboxy, nazývané také euro přepravky, jsou univerzální skladovací a přepravní nástroje. Jsou vyrobeny z odolné lepenky, obvykle 5vrstvé, a vyznačují se standardizovanými rozměry, které jim umožňují snadnou manipulaci a skladování.

20.03.2024 celý článek

Jaké může být další využití krabic určených na stěhování?

Krabice určené na stěhování jsou nezbytné pro hladký průběh tohoto náročného období. Kromě samotného stěhování mohou mít i další užitečné využití. Zde je několik možností:

15.02.2024 celý článek

Krabice z vlnité lepenky 7VL a její využití

Krabice z vlnité lepenky 7VL jsou vyrobeny z sedmi vrstev vlnité lepenky, což jim poskytuje vysokou pevnost a odolnost. Jsou ideální pro přepravu a skladování velmi těžkých, nebo křehkých předmětů.

31.01.2024 celý článek

Plastová kartonáž jako náhrada lepenkového kartonu

Plastová kartonáž je moderní materiál, který se stále více používá jako náhrada lepenkového kartonu. Má řadu výhod, které ji činí atraktivní alternativou pro řadu aplikací.

23.11.2023 celý článek

Krabice s víkem jsou vhodné do kanceláře i do každé domácnosti.

Krabice s víkem jsou vhodné do kanceláře i do každé domácnosti. Jejich využití je totiž velice široké a vzhledem k jejich nízkým pořizovacím cenám jejich funkčnost zajisté velmi oceníte!

02.10.2023 celý článek

Krabice s víkem na míru

Potřebujete krabice s víkem na míru? Kontaktujte naši firmu Akart, která Vám zhotoví krabice přesně dle vašich představ. Jisti si navíc budete moci být jejich nosností a odolností!

02.08.2023 celý článek

Využití krabic s víkem v domácnosti

Povalují se vám doma různé předměty, časopisy, dokumenty nebo složenky a nevíte co s nimi? Skvělým tipem je pořídit si krabice s víkem, díky kterým budete mít uklizeno raz dva!

20.06.2023 celý článek

Zušlechťování povrchu krabic

Chtěli byste si nechat vyrobit krabice s vaším firemním logem? Naše firma vám nabízí potisk obalových materiálů pomocí vícebarevného flexotisku, digitálního tisku, ofsetového tisku nebo kašírování.

30.05.2023 celý článek

Oktabína pro přepravu zboží

Pro zajištění bezpečné přepravy sypkých hmot, granulátu, drobných polotovarů a produktů chemického či automobilového průmyslu, jsou ideální volbou praktické oktabíny, které se vyznačují velmi dobrými tlumícími vlastnostmi a jsou stabilní.

01.05.2023 celý článek

Plastová kartonáž

Mezi produkty plastové kartonáže patří kartonplast, který přináší řadu výhod. Kartonplast je dutinkový polypropylen o různé tloušťce. Je vysoce pevný, lehký a odolný vůči vodě i chemickým látkám. Kartonplast je omyvatelný, lze jej používat opakovaně a vyniká dlouhou životností. Velkou výhodou kartonplastu je také jeho zdravotní nezávadnost a můžete ho použít i pro přímý styk s potravinami.

31.03.2023 celý článek

Pro kancelář se perfektně hodí naše archivační krabice vhodné

Jaké krabice použít do kanceláře? Vsaďte na archivační krabice, které mají široké využití. Archivační krabice jsou vhodné k dlouhodobé archivaci a spolehlivě ochraňují veškerý obsah před negativními vnějšími vlivy.

27.02.2023 celý článek

Přejete si své logo na papírové krabici?

Vážení zákazníci, chtěli byste si nechat potisknout krabice vaším firemním logem či reklamním sdělením? Naše firma vám nabízí tiskové a grafické služby ve vynikající kvalitě. V případě vašeho zájmu vám také potiskneme obaly, reklamní stojany i letáky.

31.01.2023 celý článek

Výroba kartonových obalů na jídlo: Krabice na pizzu

Potřebujete krabice na pizzu? Naše firma Akart Vám zajistí jejich výrobu. Naše krabice na pizzu splňují nároky na pevnost, odolnost a také mají reprezentativní vzhled.

02.01.2023 celý článek

Pěnové fixace do krabic

Pěnové fixační prvky dokážou ochránit vaše křehké zboží před poškozením při transportu a manipulaci. Výhodou pěnové fixace je možnost jejího přizpůsobení rozměru i tvaru uloženého zboží. Zajišťuje stabilizaci zboží v krabicích a poskytuje perfektní ochranu před nárazy a vibracemi.

27.11.2022 celý článek

Stabilní obaly pro přepravu sypkých hmot

Zajistěte kvalitní přepravu sypkých hmot, granulátu, drobných polotovarů a produktů chemického či automobilového průmyslu. K tomu vám perfektně poslouží oktabíny, které patří mezi stabilní obaly s velmi dobrou schopností tlumení.

31.10.2022 celý článek

Dvouvrstvá vlnitá lepenka pro reprezentativní obaly

Akart vám mimo jiné nabízí dárkové krabice pro vaše firemní prezentační účely. Dárkové krabice, které vám vyrobíme na míru mohou mít různý tvar, klopy, víko nebo průhledný otvor.

03.10.2022 celý článek

Krabice pro dárkové účely

Nabízíme individuální dárkové krabice, které mohou mít různý tvar, klopy, víko nebo průhledný otvor. V případě Vašeho zájmu Vám dárkové krabice potiskneme firemním logem, věnováním či reklamním sdělením. Dárkové krabice a krabičky jsou vhodné pro každou příležitost a mají širokou škálu využití.

01.09.2022 celý článek

AKTUÁLNÍ INFORMACE O VÝVOJI TRHU

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás stručně informovali o vývoji trhu s kartonovými obaly a vlnitou lepenkou.

02.05.2022 celý článek

VÝVOJ TRHU: dobré zprávy na trhu s kartonovými obaly a vlnitou lepenkou

Vážení zákazníci, situace na trhu se v porovnání s rokem 2021 pomalu uklidňuje a máme dostatek materiálu i výrobních kapacit. Přijímáme nové poptávky a objednávky a cenová hladina se pomalu začíná stabilizovat. 

17.02.2022 celý článek

PF 2022

Vážení zákazníci,
ve dnech od 18.12.2021 do 2.1.2022 probíhá v naší společnosti vánoční odstávka. Budeme tu pro Vás opět od 3.1.2022.

15.12.2021 celý článek

Stabilizace zboží v krabicích fixačními prvky

Akart vám nabízí pěnové fixační prvky pro ochranu vašeho křehkého zboží před poškozením během transportu nebo manipulace. Pěnová fixace nabízí možnost přizpůsobení rozměru i tvaru uloženého zboží. Zajišťuje stabilizaci zboží v krabicích a poskytuje perfektní ochranu před nárazy a vibracemi.

04.11.2021 celý článek

Krabice 5 VL jsou pevné a odolné

Pořiďte si skutečně pevné a odolné krabice. Klopové krabice z pětivrstvé vlnité lepenky 5VL jsou dostatečně pevné a odolné vůči průtlaku a jsou proto vhodné pro manipulaci s těžšími či křehčími předměty jsou ideální volbou. 

29.09.2021 celý článek

Do čeho uschovat výkresy?

Chcete předejít pomačkání výkresu či diplomu? Papírové tubusy ochrání Vaše dokumenty, projektové výkresy, diplomy, mapy nebo plakáty před poškozením. 

06.09.2021 celý článek

Bublinkové fólie pro stěhování

Nabízíme Vám bublinkové fólie v rolích, které jsou ideální pro balení křehkých předmětů, váz, skla, elektroniky, nábytku a zboží. Bublinkové fólie jsou dostupné v různých rozměrech i ve formě praktických přířezů pro dokonalé zafixování předmětu uvnitř krabice.

18.08.2021 celý článek

Krabice potištěné vaší reklamou

Akart vám nabízí dárkové krabice, které mohou mít různý tvar, klopy, víko nebo průhledný otvor. V případě Vašeho zájmu Vám dárkové krabice potiskneme firemním logem, věnováním či reklamním sdělením. Dárkové krabice a krabičky jsou vhodné pro každou příležitost a mají širokou škálu využití.

10.08.2021 celý článek

Krabice s klopami hodné i do archivu

Naše firma Akart nabízí kartonové krabice vhodné do archivu, ke skladování i přepravě. Jedná se o klasické klopové krabice. Klopové krabice jsou skladné a pohodlně se s nimi manipuluje. Do archivu se proto skvěle hodí a budou vám praktickým pomocníkem.

10.08.2021 celý článek

Lepenka 5vl pro fixaci zboží

Kartonové proklady z vlnité lepenky 5VL jsou vhodné jako výplň do kartonových krabic nebo jako proložky na klasické EUR palety. Vhodné jsou i jako podkladový materiál pro ochranu ploch, balení a ochrana kovových předmětů a profilů. Pětivrstvé vlnité lepenky ve formě kartonových prokladů bezpečně ochrání zboží před rozbitím či jiným mechanickým poškozením a oddělí jednotlivé výrobky v obalu.

10.08.2021 celý článek

Využití papírových tubusů

Jak ochránit Vaše dokumenty, projektové výkresy, diplomy, mapy nebo plakáty před poškozením? Vyzkoušejte praktické papírové tubusy, které zajistí ochranu předmětů před nežádoucím znečištěním a poškozením.

10.08.2021 celý článek

KDE NÁS NAJDETE: